Doradca ds. nieruchomości

Data dodania: 2024-07-10 14:14:37
#ID: 52748

W związku z rozwojem biura DELIMART nieruchomości poszukujemy do naszego zespołu chętnych do współpracy w roli Doradcy ds. nieruchomości. Obszar działania to jeden lub kilka powiatów - sanocki, leski, bieszczadzki, brzozowski, krośnieński, przemyski)

W DELIMART nieruchomości oferujemy:

  • elastyczny czas pracy

  • czytelny system wynagrodzeń

  • dostęp do biura i wsparcie na każdym etapie zadań

  • pracę w przyjaznej i motywującej atmosferze

  • wspólny marketing ofert

Od kandydatów oczekujemy:

  • pracy w systemie B2B

  • ukierunkowania na osiąganie celów

  • wysokiej kultury osobistej

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • dyspozycyjności

  • mobilności

  • pozytywnego nastawienia

  • doświadczenia w pracy związanej z przynajmniej jedną z dziedzin:

- nieruchomościami

- budownictwem

- architekturą

- sprzedażą

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie klientów posiadających lub poszukujących nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu

  • Obsługa klientów na każdym etapie sprzedaży lub wynajmu nieruchomości

  • Przeprowadzanie prezentacji, utrzymywanie kontaktu, negocjacje warunków umowy, ustalanie warunków transakcji

  • Przygotowywanie dokumentacji z procesu sprzedaży lub wynajmu

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@delimart.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z domaradz24.pl

Wyślij wiadomość:

Ogłoszenia użytkownika:

Dom 139m2 - OlchowceSanok, do wynajęcia lokal handlowo- usługowy 170 m2 - ul. DworcowaLiszna, piękna widokowa działka 1,36haSanok, Błonie, 2 pokojowe mieszkanie - 49m2Sanok, lokal handlowo - usługowy 180m2, przy drodze krajowej w BieszczadySanok - Olchowce, działka budowlana 9,5a - poszukiwana lokalizacjaDoradca ds. nieruchomościSanok ul. Krakowska, lokal do wynajęcia 130m2Sanok ul. Krakowska, lokal do wynajęcia 80 m2 Sanoku ul. Witolda Pileckiego, działka 17,2 aSanok ul. Topolowa, mieszkanie na sprzedaż 28m2Wynajmij mieszkanie z DELIMART nieruchomościSanok - Olchowce, działka budowlana 9,5a - poszukiwana lokalizacjaSanok - centrum, powierzchnia usługowo-handlowa 170m2 (piętro)Sanok - centrum, powierzchnia biurowo-usługowa 25 m2ZAHUTYŃ dom 163m2 z ładnym ogrodem, świetna lokalizacjaOLCHOWCE nowe mieszkanie 166m2 z garażem podziemnym i tarasemOLCHOWCE nowe mieszkanie 104m2 z garażem podziemnym i ogródkiem Duża działka 62a w dolinie Sanu - LisznaZarządzanie wynajmem mieszkańPoszukujemy nieruchomości do wynajęcia na terenie Sanoka Nowe mieszkanie 68m2 Olchowce w stanie deweloperskimMieszkanie na sprzedaż 28m2, Sanok, ul. TopolowaPoszukujemy mieszkań na sprzedaż w SanokuMieszkanie 62m2, 3 pokoje, 4 piętro, ul. Jana Pawła II Kupię garaż murowany tel. 607 109 500Zarządzenie wynajmem mieszkańWynajmij swoje mieszkanie razem z DELIMART nieruchomości Sanok +48 607 109 500Lokal handlowo-usługowy 340m2 do wynajęcia, Sanok, Śródmieście, ul. JagiellońskaSanok ul. Krakowska, lokal do wynajęcia 130m2Poszukujemy mieszkań na sprzedaż w Sanoku!