REKLAMA

DZIEŃ MAMY. Festiwal z udziałem gwiazd The Voice of Kids i The Voice of Poland. Zgłoś swoje dziecko!

RZESZÓW / 5-ciu zwycięzców, finalistów i uczestników telewizyjnych show The Voice of Poland i The Voice Kids pochodzących z Podkarpacia weźmie udział w wyjątkowym festiwalu „Zaśpiewam Ci Mamo”. Podczas Festiwalu z okazji Dnia Mamy, każde dziecko oprócz wspaniałego prezentu w postaci występu dla swojej Mamy wygrać będzie mogło nagrody rzeczowe i finansowe. Festiwal odbędzie się w piątek 26 maja 2023 r. w atrium CH Plaza Rzeszów.

Festiwalowy konkurs piosenki pod hasłem „Zaśpiewam Ci Mamo” organizowany jest z okazji Dnia Mamy. Do konkursu mogą się zgłaszać wszystkie dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Każdy uczestnik będzie mógł zaśpiewać dowolną piosenkę, musi ona jednak być związana z tematyką całego Festiwalu. Na zgłoszenia uczestników za pomocą formularza on-line dostępnego na stronie www.plazarzeszow.pl organizatorzy czekają do niedzieli 21 maja 2023 r. Obowiązuje limit zgłoszeń, decyduje kolejność zgłoszeń.

Na najlepszych uczestników konkursu czekają cenne nagrody rzeczowe i finansowe. Festiwalowe występy oceniać będzie wyjątkowe jury. W wydarzeniu uczestniczyć będzie aż pięciu zwycięzców, finalistów i uczestników telewizyjnych show The Voice of Poland i The Voice Kids pochodzących z Podkarpacia. Wszystkim występom przysłuchiwać się będzie Ola Nizio, zwyciężczyni V edycji The Voice of Poland. W jury zasiądą także Miłosz Siekierski (finalista The Voice Kids) oraz Daniel Lipiec uczestnik V edycji the Voice of Poland. W Festiwalu udział wezmą także Elena Jakubiec i Oliwier Szot – uczestnicy II Edycji programu the Voice Kids.

Podczas oceny uczestników jury będzie zwracać uwagę m.in. na dobór repertuaru do wieku i umiejętności wykonawcy, walory głosowe, własną interpretację utworu, muzykalność, indywidualność artystyczną oraz ogólny wyraz artystyczny. Konkurs ma na celu popularyzację piosenek o mamie, prezentację dorobku artystycznego uczestników festiwalu oraz ich nauczycieli, ale przede wszystkim integrację uczestników.

Festiwal „Zaśpiewam Ci Mamo” odbędzie się w piątek 26 maja 2023 r. w CH Plaza Rzeszów. Początek prezentacji młodych artystów zaplanowano na godzinę 17:30. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną o godzinie 21:00. Szczegóły Festiwalu „Zaśpiewam Ci Mamo”, jego regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl oraz na www.facebook.com/PlazaRzeszow.

źródło: Materiały nadesłane

grafika: Materiały nadesłane

18-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)