REKLAMA

POLSKA. Tragedia. Znaleziono ciała trzech chłopców z ranami ciętymi szyi!

POLSKA. W środę 9 marca w Płocku na jednym z osiedli mieszkalnych odnaleziono ciała trzech chłopców. Z ustaleń policji wynika, że dzieci były w wieku od 7 do 17 lat. Dzieci miały rany cięte szyi.

Ciała trójki dzieci zostały znalezione przed południem w domu jednorodzinnym w Płocku. Z ustaleń policji wynika, że dzieci były w wieku od 7 do 17 lat.

Tuż przed godz. 11. otrzymaliśmy informację o znalezieniu w jednym z domów jednorodzinnych na osiedlu Wyszogrodzka ciał trzech chłopców w wieku od 7 do 17 lat. Na miejscu trwają intensywne czynności wykonywane pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płocku. Potrwają one wiele godzin – przekazała w środę po południu rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji podkom. Marta Lewandowska.

Z informacji przekazanych przez rzecznika straży pożarnej wynika, że strażacy zostali wezwani przez zaniepokojoną brakiem kontaktu koleżankę nastolatka, który mieszkał pod wskazanym adresem.

W wyniku zgłoszenia o braku kontaktu z nastolatkiem zamieszkałym w jednym z bloków przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku, strażacy podjęli interwencję. Po wejściu do mieszkania znaleźli zwłoki trójki dzieci – powiedział Polskiej Agencji Prasowej rzecznik komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku st. kpt Edward Mysera.

Serwis Remiza.pl podaje, że odkryto zwłoki dzieci z ranami ciętymi szyi, potwierdza to zastępca prokuratora rejonowego w Płocku Marcin Policiewicz, jednak zaznacza, że są to wstępne ustalenia. Na miejscu nie było osób dorosłych.

źródło: red., PAP, Remiza.pl


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zderzenie dwóch busów na autostradzie! Dwie osoby poszkodowane (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE: Śmiertelne potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych!


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

10-03-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)