REKLAMA

Prezydent Rafał Piech APELUJE do medyków: Nie dajcie się ZASTRASZYĆ!

Prezydent Siemianowic Śląskich, Rafał Piech, wystosował apel do lekarzy i medyków w związku ze zbliżającym się, prawdopodobnym przymusem szczepień dla tych grup zawodowych.

– Witam państwa bardzo serdecznie. Na dniach pojawi się rozporządzenie w zakresie obowiązkowych szczepień dla służb medycznych. My sobie już doskonale zdajemy sprawę z tego, że takie działania, podejmowane przez Ministerstwo Zdrowia, przez rząd, są tak naprawdę niezgodne z prawem, są niekonstytucyjne.

– Zdajemy sobie również sprawę z tego, że artykuł 39 Konstytucji mówi wyraźnie, że każdy każdy lek w fazie badań, każdy eksperyment medyczny jeśli ma być komukolwiek podany, musi być podany za dobrowolną zgodą – przypomniał Rafał Piech. Wskazał, iż każdy musi wyrazić świadomą zgodę i podpisać się pod deklaracją, że chce poddać się takowemu eksperymentowi.

– Tym bardziej musimy uświadomić sobie, że wszystkie te działania mają za zadanie zastraszyć społeczeństwo – podkreślił samorządowiec.

– Mają zastraszyć was, medyków, lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów. Dlatego bardzo was proszę, nie dajcie się zastraszyć! – apelował prezydent Siemianowic Śląskich.

– Zobaczcie, to ma wejść w życie 1 marca. Chcą, żebyście przez te dwa miesiące poddali się temu szczepieniu, a potem powiedzą wam, że to rozporządzenie i tak nie miało żadnej mocy – wskazał Piech. Dodał, że opracowywane są już środki mające pomóc zmuszanym do przyjęcia szczypawki osobom.

– Więc bardzo was proszę: nie dajcie się zastraszyć. Na dniach będziemy mieć opinię prawną, która da wam to bezpieczeństwo, że nawet jak pójdziecie do sądu, gdy zmuszą was do takiego szczepienia, to musimy mieć świadomość, że takie działanie jest niezgodne z prawem – podkreślił prezydent Rafał Piech.

ZOBACZ TAKŻE:

Prezydent RAFAŁ PIECH cytuje: Apel dr MALONE wynalazcy technologii mRNA do rodziców

tvPolska

29-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)