REKLAMA

STRZYŻÓW. Rodzina poszła na zakupy, mimo odbywania kwarantanny. Wpadli przez kolizję przed sklepem

STRZYŻÓW / PODKARPACIE. W czwartek przed jednym ze sklepów samoobsługowych w Strzyżowie doszło do kolizji parkingowej. Nie było by w tym nic nietypowego, gdyby nie okazało się, że troje pasażerów jednego z aut powinno być na kwarantannie. Za niestosowanie się do ograniczeń sanitarnych grozi do 5 tysięcy złotych grzywny oraz kara administracyjna, jaką może nałożyć sanepid.

303-221165

Foto: archiwum KWP Rzeszów

W czwartek (1 kwietnia br.) po południu policjanci interweniowali na miejscu drobnej kolizji parkingowej. 57–letnia mieszkanka Strzyżowa, cofając volkswagenem passatem, uderzyła w zaparkowany renault laguna, w którym przebywała 37–letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego. Siła zderzenia była niewielka, nikomu nic się nie stało. Jedynie auta miały niewielkie zarysowania lakieru.

Volkswagenem, wraz z 57-latką jechała jej 30-letnia córka oraz wnuki w wieku 10 i 5 lat.

 

Policjanci, legitymując pasażerów volkswagena, ze zdumieniem stwierdzili, że wszyscy kontrolowani są objęci kwarantaną. Córka i dwoje wnucząt kobiety kierującej passatem mieli przebywać na kwarantannie jeszcze przez 9 dni.

Za nieprzestrzeganie zasad kwarantanny 30–letniej kobiecie grozi grzywna oraz kara administracyjna do 30 tysięcy złotych.

 

Źródło: KPP Strzyżów

04-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)